Kontakt

Auto-Kras Sp. Zo.o.

ul. Orzechowa 42
15-822 Białystok
tel.: +48 85 654 38 26
fax.: +48 85 664 30 66

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 15.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 8.00 - 15.00

Godziny otwarcia działu Części

Poniedziałek – Piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: nieczynne

Salon

E-mail: sprzedaz@autokras.suzuki.pl
Tel.: +48 85 662 06 16

Krzysztof Kalinowski
Specjalista ds. sprzedaży

krzysztof.kalinowski@autokras.suzuki.pl

Telefon: +48 85 662 06 16

Telefon komórkowy: +48 665 530 430

Jerzy Kamiński
Specjalista ds. sprzedaży

jerzy.kaminski@autokras.suzuki.pl

Telefon: +48 85 662 06 16

Telefon komórkowy: +48 508 383 333

Serwis

E-mail: serwis@autokras.suzuki.pl
Tel.: +48 85 654 38 26
Fax: +48856643066

Andrzej Krukowski
Doradca serwisu

andrzej.krukowski@autokras.suzuki.pl

Telefon: +48 85 654 38 26

Telefon komórkowy: +48 603 219 200

Tomasz Makal
Doradca serwisu

tomasz.makal@autokras.suzuki.pl

Telefon: +48 85 654 38 26

Telefon komórkowy: +48 601 918 045

Części i Akcesoria

E-mail: czesci@autokras.suzuki.pl

Piotr Jakimiec
Specjalista ds. sprzedaży części

piotr.jakimiec@autokras.suzuki.pl

Telefon: +48 85 654 38 26

Telefon komórkowy: +48 730 630 370

Łukasz Wasilewski
Specjalista ds. sprzedaży części

lukasz.wasilewski@autokras.suzuki.pl

Telefon: +48 85 654 38 26

Telefon komórkowy: +48 730 630 370

Ubezpieczenia

E-mail: ubezpieczenia@autokras.suzuki.pl

Magdalena Oblacewicz
Specjalista ds. ubezpieczeń

ubezpieczenia@autokras.suzuki.pl

Telefon: +48 85 654 38 26

Telefon komórkowy: +48 669 202 044

Naprawy powypadkowe

E-mail: szkody@autokras.suzuki.pl

Andrzej Krukowski
Doradca serwisu

szkody@autokras.suzuki.pl

Telefon: +48 85 654 38 26

Telefon komórkowy: +48 603 219 200

Pomoc drogowa

Tel.: +48 609 800 400