18.10.2023

Suzuki Clean Ocean 3 w Grudziądzu

Już po raz trzeci ekipa Suzuki Motor Poland wzięła udział w akcji Suzuki Clean Ocean — tym razem spotkaliśmy się na sprzątaniu brzegów jeziora Tarpno z uczniami i kadrą grudziądzkiej Szkoły Podstawowej nr 18 im. Bohaterów Westerplatte. Ponad 50 osób poświęciło swój czas i energię, zbierając górę śmieci! Wystarczyło ledwie kilka godzin, żeby zapełnić nimi solidny kontener na odpady – w workach wylądowała drobnica znaleziona na plaży (puszki, makulatura), ale udało się również wyciągnąć z wody porzucone w niej… opony. Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim uczennicom, uczniom oraz kadrze nauczycielskiej za ich zaangażowanie w ratowanie Planety. Dziękujemy także naszemu partnerowi, grudziądzkiemu dilerowi Suzuki Riverfox za wsparcie naszej inicjatywy i organizacje całego przedsięwzięcia! Słowa uznania należą się ekipie Polskiego Związku Wędkarskiego, Państwowej Straży Rybackiej oraz strażakom z Komendy Miejskiej PZP w Grudziądzu. Dzięki uprzejmości i pomocy funkcjonariuszy obu formacji wolontariusze mogli poznać tajniki ich pracy, z bliska obejrzeć wóz ratowniczy itd. Państwowa Straż Rybacka za pomocą swojej łodzi patrolowej transportowała śmieci z drugiego brzegu jeziora, gwarantując dzieciom odpowiednie zabezpieczenie z powietrza (dron).

Warto przypomnieć, że projekt Suzuki Clean Ocean ma zasięg globalny i jest organizowany od 2010 roku. Bierze w nim udział coraz większa liczba wolontariuszy – jest nas już tysiące!

10.07.2024

Nowy Swift Roadshow w liczbach

30 firm dilerskich, 35 miast, 42 sportowców, 43 pokazy i ponad 1,5 tysiąca gości – oto bilans zakończonego cyklu prezentacji Nowy Swift Roadshow.

Dowiedz się więcej
08.07.2024

Team Suzuki CN Challenge na wyścigu Suzuka 8 Hours – na czas i wytrzymałość z eksperymentalnym eko-paliwem

Ekipa Suzuki Motor Corporation weźmie udział w 8-godzinnym wyścigu endurance, który odbędzie się 19-21 lipca na torze Suzuka w ramach cyklu FIM EWC 2024 (FIM Endurance World Championship).

Dowiedz się więcej
28.06.2024

Nowy Swift, gwiazda tegorocznego Suzuki Road Show, spotkał się z dużym zainteresowaniem klientów

Suzuki Road Show, cykl imprez zainicjowanych ponad 10 lat temu przez Prezesa Suzuki Motor Poland Piotra Dulnika, w swojej najnowszej odsłonie był poświęcony modelowi Suzuki Swift czwartej generacji.

Dowiedz się więcej
24.06.2024

Suzuki wprowadza elektroniczną książkę gwarancyjną (e-KG) w aplikacji Moje Suzuki

W przypadku danych związanych z gwarancją liczy się przede wszystkim łatwy dostęp a więc najważniejsza jest wygoda użytkownika. Dlatego od czerwca 2024 w ramach bezpłatnej aplikacji Moje Suzuki uruchomiono nową funkcjonalność tzw. elektronicznej książki gwarancyjnej (e-KG).

Dowiedz się więcej