O firmie

Nasze motto - „Klient Auto-Kras Klientem na całe życie”

AUTO-KRAS jest firmą o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku. Założona w 1978 roku przez Henryka Krasowskiego. Obsługujemy kolejne pokolenia naszych Klientów. Na początku istnienia firma zajmowała się naprawą pojazdów samochodowych. Od 1996 roku rozpoczęła współpracę z Suzuki Motor Poland jako Dealer samochodów tej marki.

Auto-Kras oferuje Państwu szeroki asortyment usług dealerskich począwszy od sprzedaży wszystkich typów aut i motocykli marki Suzuki, poprzez kredyty, leasing, ubezpieczenia, usługi komisowe, przyjmowanie aut w rozliczeniu.

Auto-Kras to również szeroki zakres świadczeń serwisowych na najwyższym poziomie. Prowadzimy autoryzowany serwis mechaniczny i blacharsko lakierniczy, wykonujemy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawy powypadkowe, montaż dodatkowego wyposażenia oraz zabezpieczeń antykradzieżowych. Obok całego zakresu napraw zapewniamy serwis klimatyzacji, ogumienia. Naszym Klientom umożliwiamy skorzystanie z samochodów zastępczych na czas naprawy.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zapewnić profesjonalną, kompetentną i solidną obsługę wspartą bieżącymi szkoleniami i ciągłym pogłębianiem naszej wiedzy i umiejętności.

Nasze Nagrody i Wyróżnienia: