Ruszaj przed siebie i zostań Mistrzem Przygody

Logo V-Strom 1050/XT
V-Strom 1050/XT
  • Pakiet systemów elektronicznych wspierających jazdę S.I.R.S Suzuki Intelligent Ride System to elektroniczny system kontroli, którego zadaniem jest poprawa bezpieczeństwa, wygody i komfortu użytkowania
  • Mocniejszy i bardziej oszczędny silnik w układzie V-Twin
    sprawdzona konstrukcja o pojemności 1037 cm3, spełniająca normy Euro5. Widlasty silnik dostarcza wysoki moment obrotowy w niskim i średnim zakresie obrotów, a także większą moc w ich górnym zakresie
  • Nowoczesna stylistyka nadwozia nawiązująca do legendarnych modeli Suzuki. Charakterystyczny wygląd inspirowany pustynnymi racerami DR-Z i DR-BIG.

S.I.R.S.

Suzuki Intelligent Ride System

Inteligentny system wspomagający kierowcę w prowadzeniu motocykla, hamowaniu, zwiększający łatwość użytkowania, wygodę i bezpieczeństwo podczas podróży i codziennej eksploatacji.

Tempomat *

System automatycznego utrzymywania prędkości jazdy zwiększa komfort podróży na długich trasach.

* Tylko dla wersji XT

Suzuki Drive Mode Selector

System wyboru stylu jazdy pozwalający kierowcy na określenie preferowanego trybu pracy silnika, gdzie tryb A zapewnia błyskawiczną reakcję przepustnicy, a tryby B i C odpowiednio łagodniejszą. Suzuki Drive Mode Selector znacząco zwiększa wszechstronność motocykla.

System kontroli trakcji

3 poziomy z możliwością wyłączenia. Układ kontroli trakcji pozwala kierowcy zachować kontrolę i większą pewność siebie w każdych warunkach drogowych, zmniejszając jego stres i zmęczenie. W trybie 1, przeznaczonym do sportowej jazdy, układ minimalnie interweniuje w funkcjonowanie motocykla, tryb 2 jest doskonały do codziennej jazdy, a 3 jest przeznaczony do jazdy w złych warunkach drogowych.

Hill hold control system *

Układ wspomagania ruszania pod górę pozwala kierowcy na płynne i łatwe ruszanie na wzniesieniach. W sytuacji zatrzymania motocykla na drodze pod górę tylne koło zostanie automatycznie zablokowane na ok. 30 sekund zapobiegając staczaniu się motocykla.

* Tylko dla wersji XT

Slope dependent control system *

Kiedy kierowca hamuje podczas jazdy w dół, elektroniczny system kontroli ciśnienia w układzie hamulcowym dozuje ciśnienie, aby zapobiec uniesieniu tylnego koła.

* Tylko dla wersji XT

Load dependent control system *

System dba o optymalne i bezpieczne hamowanie w reakcji na dodatkowe obciążenie motocykla spowodowane jazdą z pasażerem lub dodatkowym bagażem. Dzięki temu kierowca może czuć stabilną skuteczność hamowania niezależnie od zmian obciążenia.

* Tylko dla wersji XT

Motion track brake system *

Kierowca może liczyć na wsparcie elektroniki w takich sytuacjach, jak nagłe hamowanie w zakrętach. Motion track brake system umożliwia aktywację systemu ABS zarówno podczas jazdy na wprost, jak również gdy motocykl jest pochylony w zakręcie. Gdy ciśnienie w przednim hamulcu nadmiernie wzrośnie, zintegrowany układ hamulcowy automatycznie uruchamia hamulec tylnego koła, aby stabilizować motocykl.

* Tylko dla wersji XT

Mocniejszy silnik w układzie V-Twin

Wyjątkowy silnik łączący moc i charakater z ekonomicznością i wsparciem kierowcy w różnych sytuacjach - od autostrad, przez miejskie ulice po kręte, polne drogi.

V-Strom Engine

System elektronicznej przepustnicy ride-by-wire - zapewnia pełną kontrolę i doskonałe wyczucie przepustnicy.

V-Strom Engine

Suzuki Easy Start System - system łatwego startu pozwala na uruchomienie silnika za pomocą jednego wciśnięcia przycisku rozrusznika.

V-Strom Engine

Low RPM Assist System - asystent pracy na niskich obrotach ułatwia kierowcy ruszanie i manewrowanie przy niskiej prędkości.

V-Strom 1050/XT

Poznaj V-Strom 1050/XT

Wybrany dealer skontaktuje się z Tobą, odpowie na Twoje pytania
i przedstawi indywidualną ofertę.

1
Podaj nam Twoje imię i nazwisko oraz e-mail lub numer telefonu, aby dealer mógł się z Tobą skontaktować

Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać najnowsze informacje związane z wybranym motocyklem Suzuki oraz mieć szybki dostęp do naszych innych ofert i promocji, a także brać udział w działaniach związanych z badaniem Państwa satysfakcji jako klienta marki Suzuki, bardzo prosimy o zaznaczenie poniższych zgód.